Dit kost een maand Thailand met kids!

Gepubliceerd op 19 februari 2025 om 21:12

Toen wij naar Thailand vertrokken voor een maand hadden we rekening gehouden met het feit dat we in het hoogseizoen zouden gaan (december). Alles kan dan wat duurder uitpakken.

Ons budget

We gingen uit van ca. 70 euro per persoon per dag inclusief vluchten.

Totaal komt dit neer op 6.200 euro voor een hele maand inclusief alles.

Wat gaven we echt uit?

Thailand was altijd erg goedkoop, dit is voor het Corona tijdperk... Daarna is alles natuurlijk schrikbarend duurder geworden. 

Maar in vergelijking met Nederland en Europa blijft Azië gelukkig nog erg betaalbaar. Daarnaast heb je talloze opties en keuzes en kun je het echt zo duur of goedkoop als je zelf wilt maken.

En dat maakt Thailand dan ook een geweldig land als je het mij vraagt. Ik heb niet persé veel luxe nodig, als het maar schoon is.

Er is een ruime keus in budget voor diverse accommodaties, eetmogelijkheden, vervoer.

Vooral de excursies, alcohol maken je reis duurder. Gelukkig drink ik bijna nooit dus voor ons geen probleem:)

Onze kosten 

Een overzichtje van onze kosten

Wij boekten onze tickets een half jaar vantevoren. Dat kan behoorlijk schelen in de kosten. Ook boekten we bij een prijsvechter, Tix in dit geval. Let wel dit kan goedkoper zijn maar soms betaal je alsnog extra geld voor je stoelen en kun je dus beter rechtstreeks bij de airline boeken. Daarnaast heb je minder rechten als er iets bij je vlucht misgaat, dus let hier goed op en doe je onderzoek.

Onze tickets 

€ 733,- per persoon met weliswaar een flinke overstap in China (reistijd 15-18 uur). We bespaarden hiermee ruim € 400,- per persoon; totaal € 1.200,-) We vlogen vanuit Frankfurt wat ook goedkoper is.

Hier kun je toch weer iets anders leuks doen!

Parkeren Frankfurt 

Hier betaalden we totaal € 260,- voor een maand; P3; met de trein een klein stukje, dit scheelde wel de helft.

Overnachtingen

Totaal waren we € 914 kwijt wat neerkomt op slechts € 10,- per persoon per nacht.

Transport, activiteiten, souvenirs, excursies 

Dit bedrag is ook heel erg afhankelijk van je vervoer, je excursie wensen en wat je onderweg aan souvenirs koopt of graag wil doen. 
Wij waren € 726,- kwijt; € 8,50 per dag

Eten & drinken 

Als je van lokaal eten houdt ben je goedkoop uit, voor 2 euro kun je prima eten als je wilt maar vaak maakt een smoothie of wat luxer restaurant of een westerse pizza je rekening een stuk hoger!

Met een peuter die alleen maar pizza lust waren we dan ook vaak 8 euro voor een pizza kwijt..

Onze kosten: € 1.100 euro oftewel € 12,- per persoon per dag. Uiteindelijk vind ik het nog meevallen. 

Conclusie

In totaal geven we maar liefst € 1.000,- minder uit dan wat we begroot hadden;

€ 5.200 voor een maand: € 58,- per persoon per dag inclusief vluchten. Of € 33,- per persoon per dag zonder de vlucht wat niet veel is.

Wat vind jij van dit bedrag?

Laat het hieronder weten in een reactie!


Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.